Hakkımızda

Gelişmekte olan her ülke için en önemli olan şey o ülkedeki esnaf ve işletmelerin devletin desteğiyle dış ülkelere açılmasıdır. Bunu tek başına yapabilen veya başaran bir işletme düşünülemeyeceği gibi devletin destek vermemesi de düşünülemez. Türkiye’nin şu anda içinde bulunduğu ekonomik ve sosyal yapıda da Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde müthiş bir destek ve organizasyon vardır. Şu da bir gerçek ki birçok işletme, Kobi ve işveren bu desteklerden ya habersiz ya da bilgi sahibi değil.

Türkiye’nin ulusal ilk KOBİ Bilgi Merkezi olan KOBİ-LINE, işte bu anlamda yola çıkmış en kapsamlı KOBİ Paylaşım ve organizasyonu ile tüm KOBİ’lerin gönlünde taht kurmuş ve binlerce KOBİ’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Bundan sonraki zaman diliminde; işlerinizi nasıl büyüteceksiniz, vizyonunuzu nasıl gerçekleştireceksiniz, çalışanlarınızdan nasıl daha çok verim alacaksınız, işveren olarak bazı harcamalar nasıl sizin cebinizde kalacak ve bunun gibi yüzlerce sorunun cevabını elbette bizlerden alacaksınız. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bizi aramaktan sakın çekinmeyin. Biz; ülkemizin kalkınması, büyümesi ve bir an önce sanayileşip dünya devi olması yolunda KOBİ’lerin birer yapı taşı olduklarına inanan bir kuruluşuz. Hızla kalkınan ülkemizin şu günlerde 2023 vizyonuna hazırlandığı bir dönemde siz değerli yatırımcımızın da bir an önce bu vizyonda hak ettiği yerde olmasını yürekten istiyor ve bu konuda size her türlü hibe, teşvik ve destek sağlamayı garanti ediyoruz.

Bizimle Çalışmanızı Gerektirecek 12 Neden?

EĞER, işinizi büyütmek istiyorsanız,
EĞER, güçlü bir işletme olmak istiyorsanız,
EĞER, çalışanlarınızdan verim almak istiyorsanız,
EĞER, devletin sağladığı hibe, teşvik ve desteklerden faydalanmak istiyorsanız,

Hemen Bilgi  Hattını Arayınız  0850 811 2 444

Kobiline Kobi Destek Merkezi

One Response to Hakkımızda

  1. Mustafa says:

    Türkiyedeki kobileri bilgilendiren ve alınabilecek her türlü hibe ve destek programlarını her bir işletme için ayrı ayrı analiz eden bu ve bu gibi faydalı siteleri tebrik ediyorum. Allah’tan size sabır, azim ve başarılar dilerim.
    Mustafa Özcan

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: