Teşvik Ve Avantajları Neler?


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 28’inci Meslek Komitesi (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık), İş-Kur, SGK ve KOSGEB müdürlüklerini ziyaret ettiler.

28’inci Meslek Komitesi Başkanı Hüseyin Balta, Başkan Yardımcısı İsmail Başavcı, komite üyeleri; Emrullah Terzioğlu, Ekrem Seçgin ve Hakan Yıldız ile birlikte ziyaret ettikleri İş-Kur İl Müdürü Tekin Kaya, SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ve KOSGEB Sakarya Bölge Müdürü İsmet Yılmaz’ı önümüzdeki günlerde SATSO toplantı salonunda üyelere yönelik düzenleyecekleri bilgilendirme toplantısına konuşmacı olarak davet ettiler.

Komite Başkanı Hüseyin Balta, İş-Kur’un sağladığı teşvik ve avantajlar, SGK’nın sağladığı teşvikler ve işverenlerin dikkat etmesi gereken önemli hususlar ve avantajlar, KOSGEB teşviklerinden işverenlerin nasıl yararlanacağı konularında genel bilgiler aldıklarını belirterek, “İş-Kur, SGK ve KOSGEB müdürlerimizin, bu bilgileri SATSO üyeleri ile de paylaşmalarını istedik. Önümüzdeki günlerde SATSO’da geniş katılımlı bir toplantı yapmayı amaçlıyoruz. Bu toplantıya müdürlerimizi de konuşmacı olarak davet ettik” dedi.

Toplantıda ayrıca iş sağlığı ve iş güvenliği konularını da ele alacaklarını söyleyen Balta, “Bu konuda da ilimizde iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda öne çıkan firmalar sunum yapacaklar” şeklinde konuştu.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: