Genç Girişimciler İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Ödemiş Ticaret Odası ve KOSGEB Ödemiş Temsilciliği işbirliğiyle genç girişimciler için bilgilendirme toplantısı düzenlendi, girişimcilik kursunun protokolü imzalandı.

Ödemiş Ticaret Odası Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya KOSGEB Bölge Müdürü Mustafa Çanakçı, eğitmen Ayşe Müge Ak, Ticaret Odası Başkanı Kasım Sevin, Genel Sekreter Mehmet Soyer ve Ödemişli girişimciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ticaret Odası Başkanı Sevin, “Bugün burada KOSGEB ve Ödemiş Ticaret Odası işbirliğiyle kendi işini kurmak isteyen girişimci arkadaşlarımız için düzenlenecek olan uygulamalı girişimcilik eğitiminin tanıtım toplantısı ve protokolümüzü imzalamak için toplandık. Türkiye de girişimciliğin yaygınlaştırılması ve bu yolla hem yenilikçi fikirlerin ve yaratıcılığın geliştirilmesi hem de işsizliğin azaltılması amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Bizde oda olarak üyemiz olsun olmasın herkese hizmet vermekten mutluyuz” dedi.

Açılış konuşmasın ardından Sevin, KOSGEB Bölge Müdürü Çanakçı ile 26 Haziran-9 Temmuz arasında Ödemiş’te açılacak olan KOSGEB girişimcilik kursu için protokol imzaladı. Toplantı KOSGEB Bölge Müdürü Mustafa Çanakçı’nın katılımcılara slayt sunumu eşliğinde bilgiler vermesi ile devam etti.

Toplantıda KOSGEB yetkilileri, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: