KOSGEB Desteğiyle Lokanta Seri Üretime Başladı

Adana’nın Kozan ilçesinde KOSGEP desteğiyle bir buçuk önce açılan Gizemli Eller Lokantası yöresel yemeklerden mantı ve içli köftede seri üretimine başladı.

Müşterilerine içli köfte, mantı ve sulu yemek çeşitleri ile hizmet veren işletmeciliğini Güler Çalışkan’ın yapmış olduğu lokanta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan almış olduğu üretim izni ile mantı ve içli köfte imalatında marketlerin reyonunda hazır bulundurmak üzere üretime başladı.

Lokanta işletmecisi Güler Çalışkan; “İşletmemizi bir buçuk yıl önce açmıştık. Lokantamızda yöremize özgü damak tadı yemeklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimizden en çok ilgi gördüğümüz mantı ve içli köfte yemeklerine talep fazla olunca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan almış olduğumuz izin ile bu yemeklerin üretimine başladık. Tamamıyla elde içerisinde kıyma kullanılarak hazırlanan içli köfte ve mantımız ilçemizde bir çok marketlerde satışa sunuluyor. Gizemli Eller Lokantası olarak ramazan ayı boyunca tüm müşterilerimize iftarda da hizmet vereceğiz. İlçemize özgü yöresel yemeklerden tatmak isteyen hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: