AB Hibe Destekleri Kursunu Bitirenler Sertifikalarını Aldı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Avrupa Birliği hibe desteklerinden yararlanmak için proje hazırlama yöntemlerinin öğretildiği kursu başarıyla tamamlayan personele sertifikalarını verdi.

Bursa-Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) desteği ile özel bir danışmanlık firması tarafından gerçekleştirilen ve 5 gün süren kursa, Osmangazi Belediyesi’nin farklı birimlerinde çalışan 15 kursiyer katıldı. Avrupa Birliği’nin hibe destekleme kaynaklarından yararlanmak için proje geliştirme, hazırlama ve yazım tekniklerinin öğretildiği programa katılan kursiyerler, özel (KİBU) Kurumsal Kaynak Geliştirme Merkezi Eğitmeni Gökhan Kılınç nezaretinde verilen kapasite geliştirme eğitimlerini başarıyla tamamladı.

Eğitimlerinin sonunda birer proje hazırlayan kursiyerlere sertifikalarını, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar verdi. Seyyid Usül Kültür Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine katılan Dündar, kursiyerler tarafından hazırlanan ve ağırlıklı olarak Bursa turizmine katkı sağlamayı hedefleyen örnek proje çalışmalarını dikkatle dinledi.

AB hibe projesi hazırlama ve geliştirme yöntemlerini öğrenerek hazırladıkları örnek projeler için kursiyerleri tebrik eden Dündar, “Arkadaşlarımız, hazırlayacakları projelerle hem şehrimize ve insanımıza katma değer sağlayacak, hem de var olan bir kaynağı kullanmış olacaklar. Kendilerini kutluyorum” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: