Aydınlı Üretici Kırsal Kalkınma ile Hibe Sözleşmesi İmzalıyor

Aydın’da Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında projelerinin onaylanmasına onay verilen yatırımcılarla hibe sözleşmesi imzalanıyor.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğine göre projelerinin uygulanmasına onay verilen yatırımcılarla hibe sözleşmesi imzalanmaya başlanıldı.

Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Salih Köksal, imza töreninde yaptığı açıklamada, “Bakanlığımızca, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Tarıma Dayalı Yatırımlar Tebliği kapsamında, ilimizde 37 proje uygun bulunmuştu ve sonuçları, tebliğin 33. maddesi gereği, yatırımcıların Tatbikat Projesi, İzin, Ruhsat, Projenin uygulanması için yasal mevzuat çerçevesinde alınması gerekli her türlü yasal izin ve belgeleri hazırlayarak ve teminat işlemlerini tamamlayarak İl Müdürlüğümüz ile 18 Şubat 2013 tarihinden itibaren 60 gün içerisinde Hibe Sözleşmesi imzalamaları için yatırımcılara tebliğ edilmişti.

Gerekli her türlü yasal izin ve belgeleri ile teminat işlemlerini tamamlayarak İl Müdürlüğümüze müracaat eden Yatırımcılarla Hibe Sözleşmesi imzalanmaya başlanılmıştır. Hibe Sözleşmesi imzalamanın son tarihi 17 Nisan 2013 günü olup bu tarihe kadar Hibe Sözleşmesi imzalamayan yatırımcılar Proje uygulama haklarını kaybetmiş olacaklardır. Yatırımcıların, en kısa zamanda evrakını tamamlayarak Hibe Sözleşmesi imzalamak üzere İl Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: