Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu’nun (TKDK) yüzde 60-65 hibe projelerine müracaat edecek çiftçiler danışman firma tarafından bilgilendirildi.

Ziraat Odası Başkanlığı Toplantı Salonu’nda danışman firma sahibi Eyüp Kahveci ve Fatih Fındıklı tarafından çiftçiler Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu (TKDK) hibe projesine müracaatlarda neler yapacakları, istenecek belgeler konularında bilgilendirildi.

Toplantıda konuşan danışman firma yetkilisi Eyüp Kahveci, “Projelerinizi bize yaptırır veya yaptırmazsınız önemli değil, önemli olan sizlerin doğru bilgilenmesi. Amacımız Kütahya çiftçisinin hibe projelerine müracaat ederek üretimimizin kaliteli ve kazançlı hale getirmesine katkıda bulunmak” dedi. Daha sonra firma yetkilileri çiftçilerin projelerle ilgili sorularını cevapladılar.

3 saat süren toplantı sonunda danışman firmaların önemine değinen, ayrıca yazılım ve yürütme konularında çiftçilere bilgi veren Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan, ” İlçemize gelerek Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumunun (TKDK) yüzde 60-65 hibe projeleri konusunda çiftçilerimizi bilgilendiren danışman firma yetkilileri Eyüp Kahveci ile Fatih Fındıklı’ya ve yatırım yapacak olan çiftçilere teşekkür ediyorum,” diye konuştu.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: