Girişimcilik Eğitimini Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

girisimcilikegitimsertifikasi

Eskişehir Ticaret Odası’nın KOSGEB Eskişehir Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün işbirliği ile gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik başarıyla tamamlayanlar düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Törene, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, KOSGEB Eskişehir Hizmet Merkezi Müdürü Ali Vasfi Eskicioğlu ve sertifika almaya hak kazanan girişimciler katıldı. Törende konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, girişimciliğin sadece işfikrini hayata geçirmek olmadığını ifade etti. Bugüne kadar düzenlenen eğitimlerde 540 kişinin sertifika aldığını ve 77 girişimcinin iş yerini açtığını belirten Karacan, geri kalan girişimcilerin de sürece devam ettiklerini söyledi. Karacan, bu sayının daha çok artmasının hem istihdama hem de Eskişehir ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti.

KOSGEB Eskişehir Hizmet Merkezi Müdürü Ali Vasfi Eskicioğlu ise, girişimcilik kültürünü geliştirmeye çalıştıklarını, bu nedenle son bir yıl içinde 1 milyon 300 bin liralık ödeme yaptıklarını ifade etti. Eskişehir’deki en başarılı işbirliğini ETO ile sağladıklarını da ifade eden Eskicioğlu, girişimcilik kurslarına yalnızca şehrimizden değil, şehir dışından ve çevre illerden de talep gösterildiğini söyledi.

Konuşmaların ardından kursu başarı ile bitiren girişimcilere sertifikaları takdim edildi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: