BAKA ’dan Projelerinize 17 Milyon TL Hibe Geliyor

baka

BAKA ’dan Projelerinize 17 Milyon TL Hibe Geliyor

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı yazılı açıklamada, BAKA tarafından 2015 yılında proje karşılığında verilecek olan hibe desteğinin 17 milyon lira olduğunu ve üyelerin bu desteklerden yararlanmalarının yararlarına olacağını söyledi.

BAKA ’nın, Antalya, Isparta ve Burdur’daki işletmelerin rekabet güçlerinin artırılması, girişimciliğin desteklenmesi ile istihdama katkı sağlanması amaçlarına yönelik olarak destek sağladığını belirten Boztaş, herkesin desteklerden faydalanması gerektiğini ifade etti.

Ahmet Boztaş, “Düzenlenecek olan ve hibe şeklinde gerçekleşecek olan mali desteklerin anlatılacağı bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştireceğiz. Toplantıda BAKA tarafından verilecek destekler konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Proje yazma teknikleri ve puanlama sistemi konusu da anlatılacaktır. Eğitimlerde, fikrin projeye nasıl döndürüleceği, mantıksal çerçeve yaklaşımı, faaliyet planı, bütçe, iş planı kavramları, teklif hazırlama ve sunma süreci ile başvuru formu, eklerin doldurulmaları, hangi projelerin kabul göreceğini, dikkat etmeleri gereken noktalar, gibi konular anlatılacaktır.” dedi.

Boztaş, hibe destekleri için projelerin son başvuru tarihinin 10 Nisan 2015, proje dosyalarının son teslim tarihinin ise 17 Nisan 2015 olduğunu dile getirdi. Yararlanabilmek ve detaylı bilgi almak için mesai saatleri içerisinde 0850 811 2 444 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kobiline Bilgi Merkezi 0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: