Kobi-Line Devlet Hibe Teşvik Hizmetleri

Kobi-Line  Devlet Hibe Teşvik Hizmetleri

Hibe-Teşvik-Kredi Uzmanlığı: Devletin ve AB’nin sağlamış olduğu hibe, teşvik ve desteklerden Türkiye çapında tüm KOBİ’lerimizi aydınlatmak, bilgilendirmek ve tüm bu teşvik ve desteklerden faydalandırmak. Bu anlamda hizmet veren kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde ulusal ve bölgesel danışmanlık sağlamak ve gerektiğinde projelendirmek.

TÜBİTAK Uzmanlığı: Türkiye Bilim ve Teknoloji Araştırma Kurumu’nun amacı ve verdiği hizmetlerle ilgili bilgilendirme ve danışmanlık yapılması. Kurumdan alınabilecek hibe, teşvik ve destekler için uygun projeyi yazmak. Ar-Ge çalışmalarına danışmanlık ve bilgilendirmeyle katkıda bulunmak.

KOSGEB Uzmanlığı: Kurumun sunmuş olduğu Genel Destek Programları hakkında bilgilendirme, evrak düzenlemesi, veri tabanı kaydını yapılması ve kurumdan alınabilecek hibe, teşvik ve desteklere uygun proje yazılması.

Kalkınma Ajansı Uzmanlığı: Türküye çapında kurulan ve sayıları 26 yı bulan bölgesel kalkınma ajansları ile işbirliği yaparak, o bölgede verilecek sektörel gelişme ve destek programları için uygun ve kabul edilebilir proje yazmak.

Avrupa Birliği Projeleri Uzmanlığı: Türkiye ve Avrupa Birliği arasında imzalanan “Avrupa Birliği Uyum Yasaları” çerçevesinde, gelişmekte olan ülkemize AB’nin sağlamış olduğu hibe, teşvik ve destek kaynaklarının kullanılması ve uygun bir projeyle KOBİ’lerimizin de bu fırsatlardan yararlanmasını sağlamak.

IPARD Proje Uzmanlığı: Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (IPARD Ajansı) yapmış olduğu desteklere uygun projelerin yazılması ve Hibe Programlarının takip edilecek bilgi ve danışmanlığının yapılması.

TTGV Proje Uzmanlığı: Teknolojik yatırımı olan işletmelere Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nın proje kapsamında vermiş olduğu desteklere uygun projelerin yazılması ve Hibe Programlarının takip edilerek bilgi ve danışmanlığının yapılması.

http://www.kobi-line.com.tr

Kobi-Line Kobi Destek Bilgi Merkezi
“Türkiye’nin Güçlü Kobi Danışmanı”

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: