İşlerinizi Kobi-Line İle Büyütün!

Kim işlerini alanında tecrübeli bir uzman ile bir adım daha ileriye taşımak istemez ki?

Uzman Danışmanlık sayesinde hem işletmeniz hem de kendiniz daha çok gelişmelere açık hale gelmiş olacak ve bilgiye erişim noktasında uzman bireylerin engin bilgilerinden yardım almış olacaksınız. Ülkemizde bir iş yeri kurmuş ve hala mevcutta işletmekte olup devlet ve çeşitli kurum ve kuruluşların destekleri sayesinde işlerini büyütmüş pek çok girişimci ve işveren vardır.

Destek, teşvik ve hibeler kurumların farklı pek çok programları sayesinde işletmelere verilmektedir. Farklı boyutlarda ve işlevlerde iş kurup yürüten bütün işletmeler başarı yüzdesini daha da yükseltmek için hibelerden yararlanmaktadır.

İşlerinizi büyütmek, geliştirmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmanızı sağlayacak tüm olumlu ticari faaliyetlere finansal kaynak sağlayan destekler ve hibeler işletmelerin hibe analiz çalışmaları sonunda kendi işletmelerine uygun olan desteği bulmaları için bir ön adımdır.

Sadece mevcut işiniz için değil de en başından bir girişimciyken bile bu desteklerden yararlanmanız sizler için bir alıştırma, formatın nasıl ilerlediği konusunda bir tecrübe etmenize de fırsat vermiş olur.

Bir iş fikrinizle beraber girişimcilik yolunda ilk adımınızı atmanız için sizlere verilen destek oranlarının tutarları oldukça yeterli ve iyi bir seviyededir.

Bu işi kurmak ve iş yerimi açmak için sermayem yetersiz, kim bana destek çıkar ki? Ya da işi bir şekilde başardım diyelim ileride de desteğe ihtiyaç duyarsam bu desteği nereden karşılarım gibi sorularla ümitsizliğe kapılmayın. Kobi-Line olarak yıllardır KOBİ’lere, girişimcilere ve tüm işletmelere ışık olmuş, onlara uygun destek programlarını araştırarak uzman danışmanlarımız vasıtasıyla gerekli bilgileri vererek hibe desteğinden yararlanmaları için pür dikkat çalışmalarımızı her daim titizlikle yürütmekteyiz.

Bizler akredite uzman danışmanlarımız ile birlikte sizlerin desteklerden yararlanmanız için iyi birer iş planı ve programı hazırlayarak beraberce ilerlemekteyiz. Müşteri ve onun istekleri, arzuları, fikirleri bizim için önceliklidir. Karşılıklı uyumlu ve anlaşarak rehberlik ettiğimiz danışanın işini nasıl büyütmesi ve geliştirmesi gerektiği ile ilgili birlikte bilgi alış-verişleri sağlayarak desteğin alınması noktasında sıkı çalışmalar yürütmekteyiz.

İşinizi büyütmek için almak istediğiniz desteği sağlayan kurum sizden bir proje isterse bizler bunu da sizin için en etkin ve uygun bir şekilde yazarak projelerinizi tamamlamaktayız. Tüm bunlar uzman danışman kadromuz sayesinde gerçekleşmektedir.

İşlerinizi büyütmek gibi bir fikir içerisindeyseniz, yeni bir iş fikriniz varsa, iş kurmak istiyorsanız mutlaka Kobi-Line uzman ekibine başvurarak size en uygun desteğin nereden ve hangi destek programından geleceğine dair birlikte karar verelim.

Unutmayın! Danışan dağı aşmış, danışmayan düz ovada yolunu şaşmış. Çevrenizden gelen negatif tepkilere kulak asmayın. Çevreniz sizi daima olumsuz etkiler. Kulaklarınızı tıkayın, amacınıza ve hayalinize odaklanın!

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: