Danışmanlık Markası: Kobi-Line 2020 Yılında da 1 Numara Oldu

Kobi-Line sizlerin sayesinde daha büyük bir aile olmaya devam ediyor.

Yaptığımız çalışmaların her daim başarı görmesini isteriz. Hangi iş olursa olsun bir başka kimseden takdir edilmek herkesin hoşuna gideceği bir durumdur. Bu durum özellikle bir kişiyi ya da kurumu iş noktasında ortaya çıkarır.

Bizler yaptığımız işlerde çalışmalarımıza ne kadar fazla gayret gösterir, kendimizi ne kadar çok geliştirir ve yeniliklere açık bir konumda tutarsak bize gelen kişilerin sayısı da o kadar çoğalır. Bırakın biz kendimizi değil başkaları bizi konuşsun.

Kobi-Line ailesi olarak bünyemizde çalışan tüm KOBİ uzman danışmanlarımız danışanlarından gördükleri memnuniyet mesajları, onlara yardımcı olarak kurdukları işletme adına yaşadıkları mutlulukları, onlara devletten destek alma noktasında rehberlik ettiğimiz için bizleri takdir ederek teşekkürlerini sunmaları bizleri onurlandırarak, kurum olarak hak ettiğimiz başarıyı bize tekrardan göstermektedir.

Her geçen yıl bir önceki yıla göre danışanlarımız daha da çoğalmakta. Bu durum karşısında bizler daha fazla kendimizi geliştirerek, işimizde her daim en iyisi olmak için dirayetli bir şekilde çalışmaktayız. Geçtiğimiz 2020 yılında milletçe yaşamış olduğumuz zorlu süreçler geçirdik. Her birimiz bu pandemi sürecinden başta ülke ekonomisi olmak üzere fazlaca etkilendik. Kobi-Line olarak bu süreci en iyi şekilde yönetmeye çalıştık. Danışanlarımıza devlet desteklerinden faydalanmaları için en uygun çalışmalarda bulunarak bu süreçte destek çıkan her bir kurumu ayrı ayrı ele alarak işletme sahiplerine ya da yeni bir iş yeri açacak olan girişimcilere yardımcı olduk.

Uzman KOBİ danışmanlarımız gerek yazmış oldukları projeler ile gerekse danışanları ile karşılıklı, sağlıklı bir iletişim kurarak, kopmalar yaşamadan sürdürdükleri online danışmanlık hizmetini 2020 yılı döneminde en az risk ile tamamlamış oldular. Biz kurum olarak 10 yıldan fazla bir zaman diliminde KOBİ’lere, girişimcilere ve diğer akla gelen tüm işletmelere destek ve hibeleri alma noktasında danışmanlık hizmeti verdik ve bu hizmet sınırlarımızı, hizmet kalitemizi daha da artırarak 2020 yılında da çalışmalarımızı tamamladık.

2021 yılına ise daha dinamik, canlı ve tazelenmiş bir şekilde başladık. Markamızı bilen kişilerin sayısı her yıl daha da artmakta. Biz kurum olarak markamızı en iyi şekilde bir adım daha ileriye taşımaya gayret gösteriyoruz. 2020 yılına nasıl damga vurduysak bu değişmeden her yıl damga vurmaya devam edeceğiz.

Kobi-Line sizlerin sayesinde daha büyük bir aile olmaya devam ediyor ve sizlerle beraber büyüyor.
Ne mutlu ülkesi için çalışan, üreten ve istihdam yaratan tüm özverili girişimci ve Kobilerimize.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: