Kobi-Line dan Destek Alanlar

Kobi-Line’dan Destek Alanlar Ne Dediler?

İyi günler. Yaklaşık olarak 1 yıldır firmanızdan hizmet almaktayım. Firmanızda müşteri temsilcisi olan Hatice Hanım’ın performansı ile ilgili kurumdan destek/hibe almayı başardık. Programa kabul edilmemizden sonra hizmet sonrası işlerimizde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederiz. Çalışmalarının devamını en içten dileklerimiz ile temenni ederiz.

Mehmet Özyurt

Sevgili Seval Hanım, en baştan başlamak istiyorum. Çalıştığım yerden ayrılıp kendime bi iş kurmak istedim bir iş yeri kurmak için gerekli sermayem yoktu destek almak istedim ama her yerde o kadar çok gereksiz şeyler yazılıp çizilmiş ki kafam allak bullak oldu. Bir gece eşimle telefondan araştırma yaparken kobiline ye denk geldik. Tarafıma atanan uzman Seval Fener hanım siz oldunuz sonra ne mi oldu kendi işimin patronu olmak için ne yapmam gerektiğini o güler yüzünüz o bitmeyen enerjinizle adım adım bıkmadan usanmadan a dan z ye bana net bi şekilde anlatıp bütün işlerimi hallettiniz. Sorduğum sorulara açıklayıcı ve net cevaplar aldım. Her şeyin başlangıcı şuanda genç bi kadın olarak kendi işimin patronu oldum sizin sayenizde. Müthiş bir hızla bütün işlerim halloldu size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum hakkınızı ödeyemem daha neler yazmak istiyorum ancak her şey iki kelimemde saklı iyi ki varsınız iyi ki sizinle tanıştım. Kobiline ekibi ve size sonsuz teşekkürler ediyorum son olarak kendi işinin patronu olmak isteyen herkese sizi önereceğim iyi günler sağlıkla ve o güzel enerjinizle kalın.

Çiğdem Çalı

Değerli uzman Seval Hanım ile iletişim halinde olduğum bu süreçte sesine yansıyan pozitiflik ve enerjisi, hedeflere ulaşılabileceğine ve onlara gerçekten inanırsak ve bunları gerçekleştirmek için çalışırsak başarıya ulaşılabileceğine inanmamıza yardımcı oldu. Öncelikle inancımı koruduğunuz, moralimi artırdığınız ve elinizden gelenin en iyisini yaptığınız için çok teşekkür ederim. Sıcaklık ve samimiyetinizi her konuşmada hissettim ve her an ulaşabilmek ve tüm sorularımın yanıtını alabilmek beni rahatlattı ayrıca mutlu etti. Emeğinize sağlık her şey için tekrar çok teşekkür ederim.

Kevser Akbulut

Sevgili kobiline yaptığınız işte en iyisiniz çünkü çok iyi çalışmalarınız var bağlılığınız ve sıkı çalışmalarınız için teşekkür ederim. Danışmanım Hatice Hanım yanımda olduğun ve bana ihtiyaç duyduğumda yardım ettiğin için teşekkür ederim.

Sevda Çalışkan

Buse hanım işi konusunda yeterince bilgiye sahip sevecen sempatik bir kişi. Benim gibi girişimcilere her bilgiyi en güzel şekilde aktaran girişimci olan bana karşı girişim ruhumu artıran beni teşvik eden bir insan. İş takibini düzenli yapan müşterilerine karşı ilgili biri. Buse Hanım’la çalıştığım için çok fazlasıyla memnunum 10 üzerinden 15 veriyorum.

Hülya Ünlü

Kobi-Line ailesine ve Buse hanıma çok teşekkür ediyorum ilgisi ve detay vermeleri çok güzel açıklayıcı bilgiler alabildim danışmanlığımı yapan Buse Hanımdan çok memnun kaldım sizinle çalışmamızın devamı gelecektir.

Şenol Yücel

Uzmanım çok donanım sahibi ve özveriliydi. İletişim konusunda kendisiyle herhangi bir sıkıntım hiç olmadı. Özellikle aramalarıma ve bıraktığım maillere geri dönüşü çok hızlı oldu. İş kurmak nereden bakarsak sancılı bir süreç ve Seval Hanım gerek yönlendirmeleri gerek duruşuyla bu süreçte bize çok güven verdi.

Emine Sır

Projemin başlangıcından sonuna kadar olan süreçte, uzmanım Seval hanım, her konuda ve ne zaman arasam bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.

Saniye Gökdere

Öncelikle merhaba,

Devlet desteklerinden yararlanmak istediğimde çok bilgi sahibi değildim ama bu süreçte uzmanım Seval Hanım sayesinde girişimcilik ve iş kurma adına her şeyi net olarak öğrendim ve bu süreçte gerçekten bana çok yardımcı oldu. İş planımı okuduğumda yazmak isteyeceğim ama belki aklıma gelmeyecek çoğu şey yazılmıştı. Belki sizin ekibinizden herhangi bir uzmanla görüşme sağlasaydım yine aynı sonuç olacaktı ama ben karşıma Seval hanım çıktığı için çok şanslıyım diyebilirim 😊

Her zaman benimle çok ilgili, neşeli ve sabırlıydı. Bugün iş planımın onayladığını öğrendim. Çok mutluydum ve size çok teşekkür ederim ama en çokta Seval Hanım gibi güzel çalışma arkadaşlarınız olduğu için.

Sizi tanıdığım için mutluyum Seval Hanım ve size çok teşekkür ederim .😊

Cemile Saraç

Sayın Buse Eker hanımefendi ile aylardır KOSGEB projesi üzerinde çalışıyoruz ve ben kendisinden oldukça memnunum. Kendisi proje ile yakından alakadar olup bütün konularda bana içtenlikle yardımcı oldu. Girişimcilik projesine başlamadan önce bazı araştırmalar neticesinde insanların danışmanlardan memnun olmadığını okumuştum. Bu beni endişelendirmişti aslında fakat Buse Hanım hiç beklediğim gibi davranmadı çok alakadar oldu bana karşı çok sabırlı davrandı. Bu destekleri nezaketi ve saygısından ötürü kendisine çok çok teşekkür ederim. Umarım herkes benim gibi şanslı olup böyle nazik bir uzman ile çalışma fırsatı yakalar. Kendisi hakkında hiçbir olumsuz düşüncem veya yorumum yok. Tekrardan benimle ve proje ile yakından alakadar olduğu için çok teşekkür ederim.

Zübeyde Hazar

Merhaba sevgili Kobi-line. Uzman proje danışmanım ve siz değerli ekip üyeleri göstermiş olduğunuz ilgi için hepinize çok teşekkür ederim sevgili proje danışmanımın da desteği ile bu projede iyi yerlere gelebilmeyi umuyorum saygı değer uzmanım Seval Hanım ile bu programda ilerlerken keyifli güzel sohbetlerimiz oldu kendisine yaptığı doğru yönlendirmeler ve izlediğimiz bu süreçte olan tüm destekleri ve sabrı için çok teşekkür ederim meslek hayatında başarılar dilerim.

Saygılarımla
Tuğçe Kartaltepe

Sizler de binlerce memnun danışanlarımız gibi Kobi-Line ile çalışarak işinizi şansa bırakmayın. Memur ve bürokrasi engeli yüzünden, eksik bilgi veya eksik evrak yüzünden işinizden, girişiminizden olmayın. Ne demişler, “Bin bilsen de bir bilene danış” Siz de profesyonel hizmet almak ve tüm prosedürleri mevzuatın istediği şekilde yerine getirmek için tecrübeli uzmanlarımızla tanışın.

Kobi-Line Daima Yanınızda

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: