Doğru Danışman Sizi Sektörde Lider Yapandır!

Danışmanlık Neden Önemli ve Gereklidir?

İçinde bulunduğumuz çağda; her alanda danışmana, danışmanlığa ve en önemlisi doğru bilgiye ihtiyaç duyuyoruz. Danışmanlığın temel amacını şöyle özetleyebiliriz: kişi ya da kuruma doğru karar aldıracak iyi fikri ve doğru bilgiyi vermektir. İşletmelere veya kişilere göremediklerini gösteren ve ufuklarını açan danışmanlar, sizin sektörde fark yaratmanızı sağlar.

Katma değeri yüksek danışmanlık hizmetleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl katlanarak büyüyor ve gelişiyor. Artık istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, ihtiyacınız olduğunda yardım alma özgürlüğünü sunan yeni nesil danışmanlık hizmetleri de mevcuttur.

Lider Kobi Danışmanıyla Tanışın!

Öncelikle “Kobi Danışmanı Kimdir?” sorusunun cevabıyla başlayalım. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin işlerini kurmadan önceki hazırlık döneminde veya hali hazırda iş kurmuş KOBİ’lerin durumunu analiz eden ve onları yüz adım ileriye götüren kişilerdir. Günümüzde artık her işletmenin bir Kobi Danışmanına ihtiyaç duyduğunu söylemek yanlış olmaz. İşletmelerin sürdürülebilirliği açısından da profesyonel bir danışmanla çalışmaları tavsiye edilmektedir.

Kendini geliştirmek isteyen veya işletmesinde herhangi bir sorunla karşılaşan KOBİ’ler, daha hızlı büyümek ve profesyonelleşmek istedikleri noktada KOBİ danışmanlarından destek alırlar. Dijitalleşme, hızlı yaşanan değişimler, rekabet ve artan riskler sebebiyle doğru zamanda doğru kararları alabilmek için profesyonel yardım almak şarttır.

İşletme nasıl ve ne zaman açılacak? Finansman yapısı ve kaynakları ne durumda? Devletten hibe, teşvik ve destek alacak mı? Farklı desteklerden yararlanacak mı? Pazar ve rakip durumu nasıl? Gibi birçok süreci yürütme konusunda Kobi Danışmanı kilit kişidir. Finansal kaynak kullanımında işletmenin daha önce duymadığı veya bilmediği devlet desteklerini ve destek veren kurumları örneğin; KOSGEB, TÜBİTAK, Kalkınma Ajansları gibi kurumların desteklerini analiz edecek daha sonra SWOT analizi, pazar analizi, mali analizi gibi konularda işletme sahibine destek olarak bu analiz ve çalışmaları yapacaktır.

Kobi Danışmanlığının öncüsü Kobi-Line; devlet desteklerinden en karlı şekilde yararlanmanız için her biri alanında uzman ve akredite olmuş Kobi Danışmanlarıyla en verimli ve etkili çalışmayla desteklerden en kısa süre içerisinde faydalanmanızı sağlıyor. Akredite uzman danışmanları sayesinde Kobi-Line, rakiplerinden farklı olarak işletmelere yüksek katma değer katarken aynı zamanda da onların farklı düşünmelerini sağlıyor. Kalitesini tecrübeli ve sertifikalı uzmanlarından alan Kobi-Line sizin için de fark yaratmak için en doğru adrestir.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: