O İşi Yapanlar Aylık 55.000 TL Kazanıyor!

Çok Çalışmadan Zengin Olmak İsteyen Kişiler Bu Mesleklere Yönelsin!

Çok çalışmadan zengin olmak isteyen kişiler bu mesleklere yönelsin! O işi yapanlar aylık 55.000 TL kazanıyor! Tüm dünyada etkili olan ekonomideki dalgalanma, gelişmiş ülkelerin dahi yüksek enflasyon açıklamasına neden oluyor.

Ekonomideki bu karamsar tablo içerisinde geleceği için yatırım yapmak isteyenler ise oldukça endişeli. Ancak bazı sektör ve meslek grupları bulunuyor ki ciddi kazançlar elde edilebilmesine olanak veriyor. İşte yatırım yapmayı düşünenler için bu yılın en çok kazandıran işleri ve iş fikirleri.

Sağlık Turizmi Komisyonculuğu

Türkiye, sağlık hizmetleri ve sağlık eğitimi konusunda dünyanın saygın ülkeleri arasında yer alıyor. Sağlık sektöründe pek çok önemli başarıya imza atan Türkiye, aynı zamanda da doğal kaynakları vesilesiyle de bu açıdan oldukça ciddi fırsatlara sahiptir. Saç ekiminden, ileri seviye cerrahi operasyonlara ve hatta kaplıca tedavilerine kadar pek çok seçenek, Türkiye’nin uluslararası tıp alanında en çok tercih edilen ülkelerinden birisi olmasına neden oluyor.

İşte bu noktada günümüzde yeni iş fikirleri arayanlar için sağlık turizmi komisyonculuğu fırsatı oluşturuyor. Bu iş fikrinde kişiler Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan tüm sağlık kuruluşlarıyla anlaşma sağlayarak hem yerli hem de yabancı turistler için aracılık yapıyor. Böylelikle ciddi kazançlar elde edebileceği gerçekten yüksek kar marjı oranlarından yararlanabiliyorlar.

Etsy Ürün Satışı

Son yıllarda dijital tabanlı iş fikirleri, gelecek vaat eden ve hali hazırda en fazla kazandıran iş fikirleri arasında öne çıkıyor. Nitekim bunlardan birisi olan Etsy ürün satışı da 2022’nin en çok kazandıran işleri arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük e-ticaret platformunda fiziki veya dijital ürün ya da hizmet satışı gerçekleştirilebiliyor. Global ölçekte bir pazardan yararlanma fırsatı sunan Etsy, aynı zamanda da tüm hizmetleri Dolar bazlı olarak gerçekleştirmektedir. TL/Dolar paritesi göz önüne alındığında kazançlar devasa noktaya ulaşıyor.

Trüf Mantarı Toplayıcılığı

Son yıllarda trüf mantarı başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanında oldukça popüler hale gelmiş lüks gıdalardan birisidir. Her yılda fiyatı yükselmeye devam eden trüf mantarının kilosu 2.000 Euro’dan başlayan fiyatlara sahiptir. Ayrıca bu ürün Türkiye’nin iklim koşullarında yetişmeye son derece elverişlidir. Nitekim dünyanın en büyük trüf mantarı ihracatçı ülkelerinin başında Türkiye geliyor.

Kobi Danışmanlığı-İşletme Koçluğu

Kobilere yönelik danışmanlık yapmak için akredite olmak önemli fakat hemen akredite olamıyorsunuz. Öncelikle sahada deneyim ve tecrübe şart. Bu konuda kendini özgürce geliştiren ve işletmelere danışmanlık ve koçluk hizmeti veren gençlere her geçen gün daha çok ihtiyaç var. Siz de bu konuda çalışan firmalarda çalışıp para kazanabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra proje bazlı çalışabilir ve aylık kazancınızı 50k ile 100k arasında siz belirleyebilirsiniz. Bu konuda profesyonel olarak çalışan danışman firmalara başvurabilirsiniz. Akredite olduktan sonra ise uluslararası geçerli olan bu mesleği istediğiniz ülkede yapabilirsiniz.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: