Yurt Dışı Tanıtım Çalışmalarına Destek

KOSGEB Çanakkale Müdürü Erdoğan Yüksel, Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Tekin’e iade-i ziyarette bulundu. KOSGEB’in Çanakkale’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Erdoğan Yüksel, Paris’te yapılan SİAL 2012 Uluslararası Gıda Fuarına katılım sağlayan 34 adet işletmeye Yurtdışı İş Gezisi kapsamında destek verdiklerini, gezi başlangıcı öncesinde başvuruları alınarak onaylanan iş adamlarımızın ulaşım ve konaklama masraflarının yüzde 50’sini karşılayacaklarını kaydetti.

Aynı desteği 2013 yılında Almanya’da yapılacak ANUGA 2013 Uluslararası Gıda Fuarında da vereceklerini, Çanakkale’nin tanıtımı için yapılacak bu çalışmaya da katkı vermekten mutluluk duyacaklarını ifade eden Yüksel, 2012 Yılında yoğun olarak yaptıkları Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası ve İŞKUR işbirlikleriyle 2013 yılında da devam edeceklerini bildirdi ve “Bu kurumlara işbirlikleri için teşekkür ederim” dedi. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini tamamlayarak işlerini kuran Girişimcilerimize KOSGEB Çanakkale Müdürlüğü olarak Girişimcilik Desteğimizi kullandırmaya 2013 yılında da devam edileceğini bildiren Yüksel, 3 Ocak 2013 tarihinde İl Genel Meclisi Toplantısında KOSGEB destekleri hakkında daha detaylı bilgi verecek.

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ İl Genel Meclisi olarak ilimizin gelişimine ve tanıtımına katkı sağlayan kurum ve kuruluşlarımıza her zaman elimizden geldiğince katkı sağlamak için her türlü çalışmalara ve bilgi alışverişine açığız. Bizler de Sayın Müdürümüzü Meclis Toplantısına bilgilendirme amacı ile davet ettik. Kendileri de bizleri kırmayarak 3 Ocak.2013 tarihinde ki meclisimize katılacaklardır. Amacımız daha önce de ifade ettiğim gibi İlimizi bir adım daha ileriye götürmektir” şeklinde konuştu. Ziyarette, daha sonra karşılıklı olarak çeşitli konularda görüşmeler yapıldı.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: