KOSGEB Desteğiyle Bir İşyeri Daha Açıldı

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) desteğiyle hizmete giren iş yerinin açılışında, “Kent ekonomisine katkı koyacak her yeni işletmenin hizmete girmesi, bizi çok mutlu ediyor” ifadesini kullandı.

Valilik’ten yapılan açıklamaya göre, KOSGEB’in desteğiyle, “Girişimciliğin Kurulması, Desteklenmesi ve Yaygınlaştırılması” projesi kapsamında Gazipaşa Bulvarı’nda börek imalat ve satış iş yerinin açılışı Vali Coş tarafından gerçekleştirildi.

Vali Coş, açılışta yaptığı konuşmada, KOSGEB’in asli amacının, yeni küçük ve orta ölçekteki işletmelerin açılmasını, desteklenmesini ve korunmasını sağlamak olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Kent ekonomisine katkı koyacak her yeni işletmenin hizmete girmesi, bizi çok mutlu ediyor. Açılan bu işletmemizin KOSGEB desteğini alarak ticari yaşamına başlaması, girişimciliğin teşvik edilmesi adına hayli önemli. Bunun, tüm girişimcilerimize örnek olmasını diliyorum. Adana’da böyle işletmelere ihtiyacımız var. Temenni ediyoruz ki bütün işletmelerimiz sağlıklı ve tüketiciye saygı gösteren işletmeler olur.”

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: