Manisa Çiftçisi TKDK İle Kalkınıyor


Manisa Çiftçisi TKDK İle Kalkınıyor

TKDK Manisa İl Koordinatörlüğü 11. Çağrı döneminde aldığı projelerden 1 ve 2. Grupta incelediği Manisa’nın Demirci ilçesindeki 8 adet traktörü Demirci Kaymakamı, Demirci Belediye Başkanı,  TKDK Manisa İl Koordinatörü ve geniş bir çiftçi katılımıyla dağıttı.

TKDK Manisa İl Koordinatörlüğünün kırsalda faaliyet gösteren çiftçilere desteği devam ediyor. Bu kapsamda 11. Çağrı Döneminde aldığı projelerin 1. ve 2. Grupta inceleyip onay verdikleri 8 adet traktör projesinin hibe dağıtım töreni Demirci’de gerçekleşti.

Demirci İlçe Kaymakamı Yalçın SEZGİN, Demirci Belediye Başkanı İhsan TEMEL, Demirci Ziraat Odası Başkanı Mehmet KARAKAYA ve TKDK İl Koordinatörü Ahmet IŞIK’ın katıldığı programda çiftçilere traktörlerinin anahtar teslimi yapıldı. Programı Demirci Ziraat Odası Başkanı Mehmet KARAKAYA düzenledi. Açılış konuşmasını ziraat odası başkanı yaptı. Daha sonra İl Koordinatörü IŞIK, “ AB Fonları ve IPARD” hakkında kısa bir açıklamada bulunarak çiftçilerimize 12. Çağrı Döneminde traktör dışındaki tarım alet ekipmanlarına desteğimiz devam edecek dedi. Ardından söz alan İlçe Kaymakamı” hibe projeleri konusunda ister ajans ister TKDK olsun Demirci halkınızın duyarlı olması bizi umutlandırıyor. Bundan sonra da projelerimiz devamı gelecek” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: