Bir Kadın Girişimci Daha İş Hayatına Atıldı

girisimcikadin

Bir Kadın Girişimci Daha İş Hayatına Atıldı

“Nevrin’in Keçe Sanatı” adlı işyerinin açılışına Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve eşi Hatice Ak, Keçiören TOGEM Başkanı Dr. Ayten Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı. Proje kapsamında bir işyerinin daha açılışını gerçekleştirmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Bize düşen insanlarımızın önünü açmaktır. Bu proje ile girişimci kadınlarımız kendi işyerlerini kuruyorlar. Aynı zamanda da kendi dışındaki bir kişiye daha iş sağlayarak istihdam kapısını açıyorlar. Proje sadece Keçiören’i değil, tüm Ankara’yı kapsıyor. Her nerede yaşarsa yaşasın insanımızın hayatına güzellik katmak bizim görevimizdir. 1071 projesinde ‘durmak yok yola devam’ diyoruz” dedi.

Keçiören TOGEM Başkanı Aydın ise, “Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesinde ve Keçiören Belediyesi’nin ev sahipliğinde başlatılan bu projeye desteklerinden dolayı sizlerin huzurunda bir kez daha Başkan Mustafa Ak’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Cesarettim Arttı ve Sosyalleştim

Kendi iş yerini açmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden 49 yaşındaki Nevrin Kanat, “Bu işi hobi olarak yapıyordum. 1071 Kadın Girişimci Projesi ile cesaretim arttı ve sosyalleştim. Keçiören Belediyesi ve Keçiören TOGEM sayesinde daha çok şey yapacağıma ve daha fazla yol alacağıma inandım. Başkanım Mustafa Ak’a bizlere verdiği destekten ve bu mutlu günümde açılışımıza katıldığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: