Yatırımcıların Mutlaka Yararlanması Gereken Teşvik!

 

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yani kısaca TKDK, kırsal kalkınma projelerinde girişimcilere destek veren bir kurumdur. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan kırsal kesimin varlığını sürdürebilmesi, kaynakların verimli kullanımı ile daha da verimli hale getirilmesinde 2011 yılından bu yana üreticilere destek vermektedir. Hayvancılık alanında hibe desteği alabilmek için ne yapılması gerekmektedir?

Özellikle gençlere ve kadınlara yönelik projeleri ile binlerce yatırımcının IPARD fonlarından faydalandığı TKDK, mevcut yatırımların güçlenmesini sağlarken yeni yatırımların gelişmesini de katkı sağlayan çalışmaları ile hizmet sunmaya devam etmektedir. TKDK et, süt ve yumurta üretiminde destek vererek girişimcileri teşvik etmekte, büyük baş, küçükbaş ve kanatlı hayvan üretim alanlarının modernize edilmesinde gerekli olan tüm ihtiyaçların karşılanmasına ciddi destek olmaktadır.

TKDK hayvancılık hibe desteği için başvuru nasıl yapılır? Hibe desteği ne kadardır? Başvuru hibe destek şartları nelerdir? Başvuru süreci nasıl ilerleyecektir? Gibi sorularınızız cevabını ve proje yazım süreci için uzman ekiplerle işbirliği yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kobi-Line Haber Merkezi
www.kobi-line.com.tr

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: