Bir Girişimcimizin Başarı Öyküsü

Sizlere bu hafta başarısı ve azmiyle göz dolduran harika bir Kadın Girişimcimizden bahsetmek istiyorum. Öyle ki işi ve mesleği uğruna iradesini ortaya koymuş bir kişi. Eylem Hanım, küçüklüğünden beri içinde yanan girişimcilik aşkı ile pek çok girişimde bulundu. Ancak her seferinde ailesinin ve çevresinin baskısıyla karşı karşıya kaldı. Ülkemizdeki en büyük sorunlardan birisi, aile veya çevre baskısı. Eylem Hanım, arzuladığı ve hayal ettiği hedefe doğru bir türlü ilerleyememişti.

Hatta Eylem Hanım kendi ifadeleriyle der ki “…babam benim en büyük zaafım ve bu duruma karşı çıkmıştı fakat ben yine vazgeçmedim ve başladım.” Artık tüm bu olumsuzlukları geride bırakıp 7 ay önce tesadüfen karşılaştığı ve hemen üye olup tanışmış olduğu Kobi-Line uzmanları ile hayatını değiştirdi.

Ve bugün yıllardır içinde bulunduğu sektörden istifasını vererek arzuladığı güzellik merkezine kavuşmuş oldu. Şu anda güler yüzlü çalışanları ile birlikte hizmet vererek onlarca müşterisini memnun ediyor. İşini öyle çok seviyor ki gelen müşterilerine misafir gibi davranıyor. Onların istek ve arzularını zarafetle dinleyip arzularını özenle yerine getiriyor.

Bugüne kadar aynı şekilde binlerce girişimcimizin hayallerine şahit olduk. Onların yüreklerine dokunduk. Her birinin hayallerini ve arzularını yerine getirmek için canla başla çalıştık. Sonunda onlar da biz de çok mutlu olduk. Ve olmaya devam ediyoruz. İnsanların bir şey yapmadan önce, onlardan bir şey beklemeden önce onların kalbine dokunmalısınız. İşinizi onların yüreklerinden çekilen iplikle dokuyarak yine onların kalbine nakşetmelisiniz.

Yıllardır aynı aşk, aynı sevgi ile yaptığımız işimizi ve hizmetlerimizi yurdumuzda böyle binlercesiyle buluşturduk. İşimizin mayasında hep aşk ve sevgi var. İşine yüreklerini koyan, her gün yeni baştan yeniden aşkla ve heyecanla çalışan özverili bu ekiple sizler de tanışarak eminim ki söylemek istediklerimden daha fazlasını bulacak ve yaşayacaksınız. Çevreye, aileye, mahalleye değil, önce kendinize güvenin. Böylece, Eylem Hanım gibi her zaman “kazanan” siz olursunuz.

Sevgiyle kalın.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: