Girişimciler En Çok Kobi-Line’a Güveniyor

Yaşamın bize sundukları gereği hayatı belli başlı standartlara göre yaşama algısını ve düşüncesini yıkmak, daha çok şeye ulaşmak, hiç bilmediğin bir yoldan gitmek, yolda nelerle karşılaşacağını bilmeden emin adımlarla dimdik yürümek sizi sıfırlanmış, daha yürekli ve yeni bir yaşam standardına yükseltir.

Tüm bunları yapabilen bir kişi de girişimci olma ruhu da vardır. Girişimcilik bütün bunları kapsar. Önünüze çıkacak tüm risklere karşı göğüs gererek yeni bir iş fikri ile bir işletme açmak sizin cesaretinizi ve güçlü olduğunuzu gösterir.

Girişimci adayı iseniz mutlaka yanınızda güvenmek isteyeceğiniz birilerini ararsınız. Devlet sağlamış olduğu destekler sayesinde birçok girişimciye finansal açıdan yardımda bulunmaktadır. Girişimde bulunacak kişilerin ellerinde belli miktarda öz sermayesinin olması gerekir. Bunun yeterli olmadığı durumlarda ise kişi devlet desteklerine başvurarak işletmesini açabilir.

Girişimcinin alacağı destekler sektörden sektöre, şehirden şehre ve destek paketlerine göre değişkenlik gösterir. Destekler belli bir süreci kapsar. Bu süreçlerin en iyi şekilde yönetilmesi gerekir. Bu süreçte bir KOBİ danışmanı ile çalışmak daha doğru olacaktır.

Girişiminizi daha da güçlendirmek ve işletmeniz için alacağınız desteğe sağlıklı yollarla ulaşmak için bir Koç ile yani uzman bir danışman ile çalışmanız sizi ve iş fikrinizi daha güçlü kılabilmektedir. Bunun için yetiştirilmiş, eğitilmiş ve hem KOBİ’lere hem de girişimcilere danışmanlık etmek için hizmet sağlayan KOBİ danışmanı ile çalışmanız girişimcilik eyleminizde daha doğru ve verimli yollardan giderek hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kobi-Line Kobi Destek ve Danışmanlık Merkezi ise bünyesinde çalıştırdığı uzman KOBİ danışmanlarının devamlı eğitimler almasını sağlayarak danışanlarına daha iyi hizmetler vermek için her gün bir önceki günden daha verimli ve etkin olabilmek için emek vermektedir.

Girişimci bireyler alacakları destek için hangi kurumdan ne kadar bir tutarda destek alacağını, iş fikrini hayata geçirmek için hangi aşamalardan geçmesi gerektiğini, yeni girişimci olduğu için hangi destek programından faydalanırsa daha avantajlı olacağını bu ve buna benzer merak edilen tüm konularda uzman bir kişi ile sistematik olarak iyi bir iş planını yürütmesi dâhilinde kesinlikle başarıya ulaşmış olacaktır.

Kobi-Line’a güvenen girişimciler devlet desteklerine daha kısa bir zaman içerisinde ulaşmaktadır. Sayıları binleri geçen, her birinin başarı öyküsü farklı hikâye barındıran girişimcilerimiz her gün övgü dolu mesajlarını ve bazıları ise yüreğinden gelen hediyelerini gönderiyorlar. Siz de bir girişimci adayı iseniz Kobi-Line’a başvurularınızı yapın danışmanlık hizmetinin en iyisini, en güler yüzlüsünü uzmanlarımızdan alın.

Unutmayın, başarmanın en iyi yolu işi bilen birisinin tecrübelerinden faydalanarak ilerlemektir. Uzman ekibimizle bir an önce tanışın ve danışman kadromuz ile en gözde başarılara imza atın.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: