Danışmanlık Almak İçin Neden Para Ödemeliyim?

Hibe ve Teşvikler İçin Neden Bir Uzmanla Çalışmalıyım?

Devlet hibe ve teşvikleri her işletmenin alabileceği öz haklarıdır. Bunları kullanmak için belli başlı prosedürleri yerine getirmek, istenilen formatta başvuruları yapmak, işletmenizin mali alt yapısını hazırlamak en önemli şartlardandır. Bütün bunları ise ancak işi bilen, tecrübeli, alanında uzman Kobi Danışmanları ile yapabilirsiniz.

İşletmenize alacağınız ve kullanacağınız hakkınız olan bu desteklerin neler olduğunu öğrenmek, hangi kurumlardan hangi destekleri alabileceğinizi bilmek için danışacağınız danışmanlar sizin için bu çalışmayı yapacaklarından onların da hakkı olan ücretleri almaları en doğal haklarıdır.

Size uygun desteklerin analizi, firmanızın analizi, fizibilite ve raporlamalar için bir hizmet bedeli vardır ve bu bedeli ödeyerek profesyonel danışmanlık alırsınız.

Kendimiz bunları yapabilir miyiz diye sorarsanız, evet yapabilirsiniz ancak yol, yöntem, usul, mevzuat veya işin püf noktalarını bilemediğinizden yararlanabilmeniz çok zordur. Bunu danışanlarımızın bize gelen geri bildirimlerinden çok iyi görüyoruz. Bazı işletmeler, yanlış kuruma başvuru yapıyor, tam olarak nereye başvuracağını bilmediğinden bu destekleri kaçırıyor. Desteklerin her birinin bir başvuru zamanı ve süresi var, bunları da tam zamanında yapmak için sürekli takip etmek gerekiyor. Ancak Kobilerimizin ve esnafımızın birçoğu günlük rutin işlerini yapmaktan bu işlere fırsat bulamıyorlar.

Bunun üstesinden gelmenin en kolay ve ne hızlı yolu işi bilen, yıllardır alanında tecrübeli uzmanlarla çalışan, sertifikalı danışmanlık markası olan Kobi-Line ile çalışmaktır. Siz de binlerce mutlu danışanımız gibi işletmenize alacağınız hibe, teşvik, destek ve krediler için hemen uzmanlarımızla görüşün, hibelere başvurmakta geç kalmayın.

www.kobi-line.com.tr
0212-9120262

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: