Başarılı Öğrenciye KOSGEB’den Faizsiz Kredi Desteği

KOSGEB Yalova Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Pazarlama programı bünyesinde öğrenim gören ve bölümü başarıyla tamamlayan öğrencilere destek verecek.

KOSGEB yeni girişimciler oluşturabilmek adına yeni bir uygulamayı devreye soktu. Başarılı öğrencilere desteği hedefleyen program kapsamında Yalova Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Pazarlama programını başarıyla tamamlayan öğrencilere faizsiz KOSGEB kredisi verilerek kendi işletmelerini kurmalarına destek verilecek.

Konuyla ilgili Yalova Üniversitesinden yapılan açıklamada ise şu bilgilere yer verildi; “Yalova Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Pazarlama programı bünyesinde öğrenim gören öğrenciler 4 yarıyılda 3 teori, 1 uygulama olmak üzere haftada 4 saat, 1 yarıyılda toplam 56 saat girişimcilik dersi alacaklardır.

Bu dersi alıp başarılı olanlara girişimcilik sertifikası verilecektir. Bölüm öğrencileri mezun oldukları andan itibaren kendi işini kurmak isterlerse KOSGEB’e başvurarak gerekli şartları sağladıkları takdirde KOSGEB hibe desteğinden ve faizsiz KOSGEB kredisinden yararlanabileceklerdir” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: