Tarım Müdürlüğü TKDK’nın 13. Çağrı Dönemine Hazırlanıyor


Tarım Müdürlüğü TKDK’nın 13. Çağrı Dönemine Hazırlanıyor

Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ortaklaşa organizasyonuyla IPARD tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Eski İl Müdürlüğü Ahmet Beleş toplantı Salonu’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Gıda , Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürleri, İl ve İlçe Müdürlük çalışanları ve Sivil Toplum Örgütleri katıldılar. Bilgilendirme toplantısında TKDK çalışanları Ali İnce ve Çağdaş Kaya sunum gerçekleştirdiler.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü S. Fırat Erkal toplantıya ilişkin basına yaptığı açıklamada; IPARD kaynakları kapsamında Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu vasıtasıyla uyguladıkları projelerin sayısını arttırmak ile yatırımcı çekmek, üretilen tarımsal ürünlerin sanayi entegrasyonuyla bölgeye daha fazla katma değer sağlamak amacıyla bilgilendirme toplantılarının seri halde düzenlendiğini dile getirerek, “daha öncesinde benzeri toplantılar yapmıştık, ama duyarlılığı arttırmak lazım. 12. çağrı dönemindeyiz. Önümüzde haziran ayı gibi açılması beklenen 13. çağrı dönemi var. Toplantımız 13. Çağrı döneminden önce arkadaşlarımızın sahada yapacakları yayın ve tanıtım faaliyetlerinin, hazırlık aşamasını kapsamakta. Bu toplantıların olumlu etkilerini göreceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Kobiline Bilgi Merkezi  0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: