Kobi-Line Kobi Destek ve Danışmanlık Merkezi 0850 495 55 66

kobi line logo

Kobi-Line, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde devletin KOBİ’lere, büyük işletmelere, girişimcilere, tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilere vermiş olduğu hibe, teşvik ve destekler konusunda alanında yetişmiş tecrübeli uzmanlarıyla hizmet veren ilk büyük Kobi Danışmanlık Merkezi’dir. Bugüne kadar binlerce KOBİ’ye hizmet vermiş ve yüzlerce projeye imza atmıştır.

Kobi-Line Kobi Bilgi ve Danışmanlık Merkezi, şüphesiz Türkiye’nin en popüler KOBİ Bilgi ve Paylaşım Merkezi olmuştur. Sürekli araştırma ve bilgilendirme faaliyetleriyle ve geniş kurumsal personel kadroları yetiştirmekle büyüme hızını ve ritmini düşürmeden hizmete devam etmektedir. “Bu ülkenin kaderini değiştirecek olanlar, ancak bu ülkeyi sevenlerdir.” düsturuyla hareket ederek, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek, geleceğin Türkiye’sinde hak ettiği yere gelmek için yılmadan büyüyüp gelişmeye devam etmektedir.

Türkiye’de devlet kurum ve kuruluşlarının vermiş olduğu teşvik ve hibeler yaklaşık kırka yakın kurum tarafından verilmektedir. Bunlardan bazıları; Avrupa Birliği Fonları, 26 Adet Bölgesel Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK, KOSGEB, İlgili Bakanlıklar, TKDK, MFİB, TTGV, TESKOMB, EXİMBANK, İŞKUR, KGF, TOSYÖV, IPARD, ABİGEM, İŞGEM gibi kurum ve kuruşlar ayrıca girişimciler için de Melek Yatırımcılar vardır.

Yeni iş kurmak isteyen girişimcilere iş planı hazırlama, büyümek ve gelişmek, markalaşmak ve şubeleşmek isteyen işletmelere proje yazarak devlet desteği sağlama, marka tescili, belgelendirme, patent başvuruları, yurt dışına açılmak isteyen firmalara yurt dışı pazar araştırması, yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonları, piyasa araştırması, rakip analizi, fizibilite raporları hazırlama, kurumsal eğitim ve reklam hizmetleri sunmak gibi KOBİ’lerin, Girişimci veya büyük işletmelerin ihtiyacı olan bütün hizmetleri tek elden ve hızlıca, bürokrasi engeline takılmadan verilen desteklerin maksimum seviyede alınmasını sağlamak, Kobi-Line Kobi Destek Bilgi ve Danışmanlık Merkezinin temel faaliyetleridir.

Kobi-Line
Güçlü Kobi, Güçlü Ekonomi

www.kobi-line.com.tr

0850 495 55 66

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: