KOSGEB’den Yeni Girişimcilere 30.000 TL Hibe

kosgeb

KOSGEB’den Yeni Girişimcilere 30.000 TL Hibe

KOSGEB, Türkiye çapında kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına hibe ve desteklerini vermeye hızla devam ediyor. Bu anlamda sürekli eğitimler verilerek iş sahibi olmaları sağlanıyor ve Geri ödemesiz Hibeyi alabilmek için mutlaka bir iş planı yazılması da şart koşuluyor.

Bununla alakalı Bartın ilimizde de bir eğitim düzenlendi. KOSGEB Bartın Hizmet Merkezi Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına KOSGEB’ den destek vereceklerini, KOSGEB‘in 30 bin TL hibe 70 bin TL geri ödemesiz toplam 100 bin TL olan yeni girişimci desteğinden faydalanmak için tamamlaması gereken uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmak isteyen adayların başvurularını 06 Şubat 2015 tarihine kadar KOSGEB Bartın Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir.” şeklinde söylendi.

Kendi işinin patronu olmak isteyen ve yurt çapında eğitimlerin tarihlerini ve yerlerini öğrenmek,yine yapılan mülakattan başarıyla geçebilmek için tuzak sorulardan nasıl geçebileceğiniz konusunda koçluk ve danışmanlık almak isteyen, iş planlarını uzmanına yazdırıp vakit kaybetmek istemeyen girişimci adaylarımız 0850 811 2 444 ten arayıp detaylı bilgi alabilirler.

Kobiline Bilgi Merkezi 0850 495 55 66
Bizi Takip Edin; www.twitter.com/KobiLine
Bizi Takip Edin; www.facebook.com/kobi.line.kobidestekmerkezi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: