Fırsatınız Varken Sizin de Dikili Bir Ağacınız Olsun!

Bir Ağaç Bir Hayattır

“Kim ki kıyamet esnasında bile elinde bir fidan varsa vakit bulup o fidanı diksin” sözüyle bir fidan dikmenin önemini vurgulayan Hz. Muhammet AS, insanlık için ağacın ve ormanın ne derece kıymetli ve vazgeçilmez olduğunu anlatmıştır. Kâinatın yaratıcısı ve evrenin sahibi yüce Allah kitab-ı mukaddeste fidan dikmekle ilgili birçok ayette bu konuya dikkati çekmiştir. Siz de elinizde fırsat varken mutlaka fidan dikiniz. Çocuklarınızı bu konuda bilinçli olarak yetiştirirseniz kâinata karşı insanlık vazifenizi bir nebze olsun yerine getirmiş olursunuz.

Kobi-Line olarak, dünyanın neredeyse yarısının çölleşmeye başladığı bu asırda, biz de siz değerli üyelerimize böyle bir imkânı sunmaya karar verdik. Kobi-Line hizmetlerinden faydalanan her bir üyemiz adına bir fidan da biz dikiyoruz. Dikilen bu fidanla ilgili sizin adınıza sertifikanızı da gönderiyoruz. Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD) ile işbirliği içinde ortaklaşa hazırladığımız bu kampanyaya destek vermenizi önemle rica ediyoruz.

Katılacağınız bu fidan dikme kampanyası, Kobi-Line hizmetleri için ödeyeceğiniz miktardan 6 TL’si sizin adınıza bir fidan dikmek üzere ÇEKUD derneğine aktarılacaktır. ÇEKUD ise sizin adınıza fidanı dikecek ve adresinize de sertifikanızı gönderecektir. İsteyenler için bir fidan değil daha fazla fidan dikme imkânı da mevcuttur. Bu konuda bilgi ve destek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Unutmayın her fidan bir insan, her insan bir hayattır. Siz de henüz vaktiniz varken bir fidan dikerek bu cennet vatanı gelecek nesillere yeşillikler içinde armağan ediniz.

“Ormanlardan yoksun bir yurt vatan değildir.”  Mustafa Kemal Atatürk

Kobi-Line Haber Merkezi
www.kobi-line.com

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: